Arrestohet 14 vjeçari, plagosi me thikë dy bashkëmoshatarë

Arrestohet 14 vjeçari, plagosi me thikë dy bashkëmoshatarë

16:44, 12/03/2021
A+ Aa A-

Një adoleshent që ka plagosur me thikë dy bashkëmoshatarë të tij është shoqëruar në polici.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme, rreth orës 13:00 në Krujë, pas një konflikti të çastit.

14-vjeçari me iniciale K. G., ka plagosur me thikë një tjetër 14-vjeçar me iniciale E. Sh., dhe 15-vjeçarin F. M., 15 vjeç, banues në Krujë.  Të miturit ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Adoleshenti që plagosi dy bashkëmoshatarët ndodhet në polici për veprime të mëtejshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco