Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës

Merr flakë Piramida në qendër të Tiranës

19:12, 21/11/2020
A+ Aa A-

Një zjarr raportohet se ka rënë gjatë orëve të pasdites në Bulevardin Dëshmorët e Kombit,.

Zjarri është lokalizuar në ambientet e piramidës.

Deri më tani nuk raportohen për dëme në njerëz, vetëm për dëme materiale.

Ndërkohë që në vendngjarje janë policia dhe forcat zjarrëfikëse

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arberi 21/11/2020 21:38

Paska mar flake varri Enver Hoxhes hahahahaha na dhitë tu qesh. Ditet ne vazhdim banda e Rilindjes do nxjerri koken ku e ka pas hallin dhe sa euro do vjedhin.

Shqiptari21/11/2020 19:14

PO PERPIQEN QE TA DJEGIN DHE TA SHKATERROJNE PIRAMIDEN QE EDHE ATY BANDA E RILINDJES TE NGREJNE NJE KULLE 30 KATESHE!!!

Shto koment

Denonco