Aksident tragjik/ Makina përplas për vdekje 30-vjeçarin në Fier

Aksident tragjik/ Makina përplas për vdekje 30-vjeçarin në Fier

22:48, 17/09/2020

Mbrëmjen e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Qenas të Fierit.

Sipas informacioneve, një makinë ka përplasur një 30-vjeçar me biçikletë dhe si pasojë ai ka ndërruar jetë.

“Sot rreth orës 22:00, në fshatin Qenas, Fier, në afërsi të një karburanti, një mjet ende i pa identifikuar, ka aksidentuar shtetasin Q. M., rreth 30 vjeç, banues në fshatin Mbrostar, Fier, i cili po lëvizte me biçikletë. 30-vjeçari si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë.” – njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj, identifikimin dhe kapjen e autorit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco