VIDEO/ Tragjedia në Kakavijë: Pamjet e vendit ku vdiq fëmija, goditur nga ambulanca

VIDEO/ Tragjedia në Kakavijë: Pamjet e vendit ku vdiq fëmija, goditur nga ambulanca

10:54, 15/08/2020

SYRI TV sjell pamjet e aksidentit tragjik në Kakavijë, ku humbi jetën një fëmijë i përplasur nga një ambulancë, kurse një tjetër ka përfunduar i përplasur në anë të rrugës.

Identiteti dhe mosha e fëmijës është ende me rezerva. Nga burime thuhet se ishte me iniciale S.N., 10 vjeç nga Lezha dhe ishte duke pritur me familjen e tij për të kaluar doganën.

Drejtuesi i ambulancës është shoqëruar nga Policia eGjirokastrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco