VIDEO/ I shtrirë e pa ndjenja në mes të rrugës, ç'ndodhi para pak minutash në Gjirokastër

VIDEO/ I shtrirë e pa ndjenja në mes të rrugës, ç'ndodhi para pak minutash në Gjirokastër

22:20, 01/06/2020

Një qytetar është gjendur pa ndjenja në mes të rrugës në lagjen 18 Shtatori në qytetin e Gjirokastrës.

Siç raporton gazetari i Syrit, dyshohet se personi në fjalë kishte konsumuar alkool, ndërsa është dashur transportimi i tij me ambulancë drejt spitalit rajonal "Omer Nishani".

Asgjë nuk është e konfirmuar ndaj dhe pritet njoftimi zyrtar i Policisë së Gjirokastrës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco