E ze poshtë traktori teksa punonte tokën/ 44-vjeçari nga Vlora në gjendje kritike për jetën

E ze poshtë traktori teksa punonte tokën/ 44-vjeçari nga Vlora në gjendje kritike për jetën

19:09, 16/02/2020

Një person është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Vlorës pasi u zu poshtë nga traktori teksa ishte duke punuar tokën, raporton Syri.net.

Ngjarja ka ndodhur minuta më pare në fshatin Babicë, ndërsa sipas asaj që raporton gazetari I Syrit, I aksidentuari është 44-vjeçari me inicialet N.M.

Burime nga spitali i Vlorës bëjnë me dije se gjendja shëndetësore të 50-vjeçarit paraqitet e rëndë...

Ja çfarë thotë Policia për ngjarjen:

Vlorë/ Informacion paraprak

Rreth orës 18:00, në fshatin Babicë e Vogël, Vlorë, shtetasi N. M duke punuar tokën me zetor, dyshohet se si pasojë e përmbysjes aksidentale të zetorit, 44-vjeçari ka marrë dëmtime në këmbë dhe ndodhet në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco