VIDEO/ Fuoristrada përfundon në humnerë, një i vdekur e dy të plagosur rëndë

VIDEO/ Fuoristrada përfundon në humnerë, një i vdekur e dy të plagosur rëndë

14:38, 17/09/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Malësinë e Krujës..

Nje fuoristrade ka dale nga rruga dhe ka perfundiar ne gremine...

Per pasoje ka humbur jeten Qazim Basha dhe jan ne gjendje te rende Besim Karaj dhe Ermir Zylfa.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17.09.2019, në fshatin Mafsheq Krujë ka dalë nga rruga mjeti me targa AA 658 BO, ku për pasojë ka humbur jetën shtetasi Q.B., 52 vjeç, dhe janë dëmtuar shtetasit E.Z., 32 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë dhe shtetasi B.K., 56 vjeç, i cili ndodhet në Spitalin e Krujës nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. 

Më poshtë keni videon nga vendi i aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco