Krim në familje, burri vret gruan, qëllon edhe fëmijën

Krim në familje, burri vret gruan, qëllon edhe fëmijën

16:37, 19/07/2019

Një krim i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në një familje në Durrës. Burrika goditur me sende të ftohta gruan dhe më pas ka qëlluar edhe fëmijën e tij.

Si pasojë e kësaj ngjarje, ka mbetur e vrarë bashkëshortja e cila është qëlluar me thikë pranë zemrës.

Ndërkohë që ka mbetur i plagosur fëmija i mitur. 

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 13 në Durrës.

30 vjeçarja A. K ka ndërruar jetë në spitalin e Durrësit

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco