EMRI/ I humbur prej një jave, policia italiane në kërkim të shqiptarit të moshuar

EMRI/ I humbur prej një jave, policia italiane në kërkim të shqiptarit të moshuar

16:28, 16/07/2019

NjĂ« shqiptar rezident nĂ« Monta D’Alba nĂ« Itali, i identifikuar si Bajram Balla, 75 vjeç, rezulton i humbur prej disa ditĂ«sh.

Shqiptari thuhet se nuk flet italisht dhe vuan nga sëmundja e Alzhaimer. Në momentin e largimit nga banesa ai mbante të veshur pantallona blu dhe një këmishë të bardhë vija  të kaltra, xhaketë dhe kapele.

Ndërkohë që policia po heton në të gjithë pistat e mundshme.  

Ende asnjë gjurmë për shqiptarin Bajram Balla, 75 vjeç, që ka humbur

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco