VIDEO/ Ndizet dasma në Roskovec, shpërthen kënga për Sali Berishën dhe Lulzim Bashën

VIDEO/ Ndizet dasma në Roskovec, shpërthen kënga për Sali Berishën dhe Lulzim Bashën

11:10, 15/07/2019

Me ardhjen e verës ka nisur edhe sezoni i dasmave. Në një dasëm të bërë në Roskovec, i kanë kënduar Sali Berishës dhe Lulzim Bashës.

Kënga tashmë njihet nga të gjithë e cila është e Bajram Gigollit, e cila titullohet ‘O Moj Serbi’ dhe të dëgjosh që këndohet për Berishën nuk është ndonjë e re.

Por, në Roskovec e kishin modifikuar dhe kishin përfshirë edhe liderin e opozitës, Lulzim Bashën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arber17/07/2019 09:16

Ata per Enverin e Ramen e jo nga inati per Salen e Lulin. Jeni nje lloj.

Shto koment

Denonco