Gjendet i vdekur një person në rrugë. Emri

Gjendet i vdekur një person në rrugë. Emri

11:08, 14/04/2019

Është gjetur një përson i vdekur në rrugë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në Fier.

Sipas njoftimeve paraprake zona ku është gjetur trupi i pajtë është në rrugën e spitalit

Viktima është e seksit mashkull.

Bëhet e ditur se trupi i përket të moshuarit Hajdar Hazizi, 74 vjeç.

Fillimisht viktima është gjetur nga banorë të zonës, të cilët më pas kanë lajmëruar policinë.

Por nga kqyrja paraprake e trupit nuk janë identifikuar shenja dhune dhe për këtë shkak dyshohet se mund të jetë një vdekje natyrale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco