VIDEO/ Gjendet trupi i dekompozuar ne Durrës, policia: Nuk ka shenja dhune

VIDEO/ Gjendet trupi i dekompozuar ne Durrës, policia: Nuk ka shenja dhune

15:08, 07/03/2019

Në Durrës është gjetur një trup I dekompozuar në zonën e Currilave.

Turpi i pajetë ndoshta prej 6 muajsh në gjendje të dekompozuar.

Kufoma u gjet nga kalmitarët.

Ja informacion Paraprak i policisë, Durrës 

Më datë 07.03.2019, rreth orës 10:30, në lagjen Nr 1 , Currila ,Durrës, është gjetur një kufomë e rregullt nga ana strukturore por e dekompozuar.

Nga hetimet e para dyshohet të jetë e seksit mashkull  dhe nuk janë konstatuar shenja  dhune .

Grupi Hetimor në bashkëpunim me Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Durrës, po punon për identifikimin e kufomës dhe zbardhjen e plotë të shkakut të vdekjes.

Ja edhe vendi ku eshte gjetur trupi i pajetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco