Shkrumbohet një banesë në Vlorë

Shkrumbohet një banesë në Vlorë

20:48, 16/01/2019
A+ Aa A-

Një banesë është djegur nga zjarri mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në Skrofotinë dhe dyshohet se ka të lënduar. Paraprakisht dyshohet se në banesë ka rënë zjarr për shkak të shpërthimit të një bombole gazi.

Zjarrfikësja, policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje, ku mësohet se po punohet për zbardhjen e plotë të shkakut të zjarrit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco