Slavia Pragë-Ballkani, formacionet zyrtare të sfidës së Conference League

Slavia Pragë-Ballkani, formacionet zyrtare të sfidës së Conference League

17:57, 15/09/2022
A+ Aa A-

Ballkani i Ilir Dajës do të kërkojë fitoren e parë në grupet e Ligës së Konferencës në ndeshjen e ditës së sotme ndaj Slavias së Pragës.

Kampionët e Kosovës vinë pas një barazimi 1-1 në ndeshjen e parë, ku sot objektivi do të jetë një tjetër rezultat pozitiv.

Në fushë do të përballen këtë herë si kundërshtarë dy ish-futbollistët e Skënderbeut, Jashanica dhe Olainka.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco