VIDEO/ Greqi-Kosovë, pjesa e parë mbyllet me një gol të vetëm

VIDEO/ Greqi-Kosovë, pjesa e parë mbyllet me një gol të vetëm

21:43, 14/11/2021
A+ Aa A-

Kosova është duke humbur 1-0 nga Greqia pas pjesës së parë të ndeshjes së fundit të të dy kombëtareve në fushatën kualifikuese për Kupën e Botës 2022.

Greqia ishte më e qartë se Kosova dhe ia doli të shënojë në çastet e fundit të pjesës së parë.

Georgios Masouras shënoi për 1-0 për Greqinë në minutën e 43-të, rezultat me të cilin mbyllet fraksioni i parë i lojës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco