FOTO/ Jashanica largohet nga Skënderbeu pas 7 sezoneve, prezantohet te skuadra e re

FOTO/ Jashanica largohet nga Skënderbeu pas 7 sezoneve, prezantohet te skuadra e re

20:05, 06/08/2020

Bajram Jashanica është larguar nga Skënderbeu pas 7 sezoneve si pjesë e korçarëve, teksa ditën e sotme është prezantuar te skuadra e re, ku do të vazhdojë karrierën.

Skuadra kosovare e Ballkanit nëpërmjet faqes zyrtare të klubit, ka prezantuar për tifozët dhe opinionin publik mbrojtësin kosovar.

Për Jashanicën kishte interesime edhe nga disa skuadra të Superiores, por lojtari ka vendosur të vazhdojë karrierën e tij në Kosovë dhe nga sezoni i ardhshëm do të luajë për Ballkanin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco