Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë, ja rezultati

Shënohet goli i dytë në Angli-Kosovë, ja rezultati

20:53, 10/09/2019

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova, bën të ditur Syri.net.

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

Reagon mjaft shpejt Anglia, teksa Sterling me kokë në minutën e 8-të barazon 1-1.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco