FOTO/ ‘Gati për luftë’, Capital T mbërrin në Angli për të mbështetur Kosovën

FOTO/ ‘Gati për luftë’, Capital T mbërrin në Angli për të mbështetur Kosovën

17:04, 10/09/2019

Në mbrëmjen e sotme kombëtarja e Kosovës do të përballet me Anglinë.

Ndeshja do të mbahet në stadiumin e Southamptonit.

Shumë shqiptar kanë marrë rrugën drejt Britanisë për të parë Kosovën, e një ndër ta është dhe reperi Capital T.

Me të ndodhet dhe sportisti i arteve marciale Ilir Latifi.

Ishte Capital T ai i cili publikoi një foto nga stadiumi, ku me Ilirin shfaqen me flamurin shtetëror dhe atë kombëtar në duar.

“Gati për luftë”, ka shkruar reperi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco