Europa League/ Kundërshtari i Feronikelit, nëse kualifikohet me Slovan Bratislavën

Europa League/ Kundërshtari i Feronikelit, nëse kualifikohet me Slovan Bratislavën

13:23, 22/07/2019

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti për turin e tretë të Ligës së Europës.

Kampioni i Kosovës, Feronikeli, pas eliminimit nga Championsi, do të marrë pjesë në Europa League.

Skuadra nga Drenasi do të luajë në turin e dytë kundër Slovan Bratislavën dhe nëse arrin të kualifikohet, në turin e tretë do të përballet me ekipin që do të eliminohet nga Champions League nga përballja Qarabag-Dundalk.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco