Refuzoi të përballej kundër Kosovës, djali i Arkanit  i thur 'lavde' trajnerit të Serbisë

Refuzoi të përballej kundër Kosovës, djali i Arkanit i thur 'lavde' trajnerit të Serbisë

17:54, 02/07/2019

Mali i zi përballej me Kosovën në kuadër të eliminatoreve të Evropianit. Trajneri i Malit të Zi refuzoi që të dilte në fushë kundër Kosovës, dhe u larguar nga ekipi malazeze duke u i lënë ata në kaos. Por pas kësaj ai mori drejtimin e Serbisë, ku ata e vlerësuan për aktin e bërë.

Së fundmi atij i ka thurur lavde dhe i biri i kriminelit serb,Arkan,Veljko Raznatovic.

Raznatovic e ka postuar një video në Instagram, përmes së cilës trajnerin e ri e konsideron serb  të denjë, “Vetëm desha ta uroj trajnerin e ri, Ljubisa Tumbakovic që u bë trajner i ri i ekipit Kombëtar të Serbisë. Ai është një patriot i vërtetë dhe nuk ka ndjenjë më të mirë sesa ta shfaqësh dashurinë e sinqertë për vendin nga thellësia e zemrës”, ka thënë i biri kriminelit.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco