FOTO/ Rrëzohet nga froni krimineli më i bukur në botë, ky është i burgosuri seksi që ia mori titullin

FOTO/ Rrëzohet nga froni krimineli më i bukur në botë, ky është i burgosuri seksi që ia mori titullin

16:36, 14/09/2017

Të dalësh nga burgu për pasarelat e New York nuk është një gjë e lehtë, vetëm nëse shquhet për bukuri të rrallë.

Kujtojmë rastin e Jermy Meeks i cili u cilësua si ‘krimineli’ më i bukur në botë.

Pas tij për një fizik të admirueshëm është Mekhi Alante Lucky me pseudonimin “Prison Bae” i cili u arrestuar në vitin 2016. Të dalësh nga burgu për pasarelat e New York nuk është një gjë e lehtë, vetëm nëse shquhet për bukuri të rrallë.

Kujtojmë rastin e Jermy Meeks i cili u cilësua si ‘krimineli’ më i bukur në botë.

Image

Pas tij për një fizik të admirueshëm është Mekhi Alante Lucky me pseudonimin “Prison Bae” i cili u arrestuar në vitin 2016.

Megjithatë ai fitoi famë veçantisë së syve të tij, kur u zbulua nga një përdorues i Twitter me emrin Wake Mugshots. Me njërin sy blu dhe tjetrin të errët fotografia e tij bëri xhiron në internet dhe sapo doli nga burgu u ngjit në pasarelë.

Lucky nënshkroi kontratë me agjencinë St Claire Modeling këtë verë dhe mesa duket do të ketë një karrierë të suksesshme.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment