'Të lutem, ktheu!' Fero i kërkon falje publike Arbenitës

'Të lutem, ktheu!' Fero i kërkon falje publike Arbenitës

08:32, 01/10/2023
A+ Aa A-

Fero ka habitur të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale dhe kjo për faktin se ai i ka kërkuar publikisht falje gruas së tij. Ai gjithashtu i ka kërkuar që ajo të rikthehet tek ai pasi ka ndryshuar rrënjësisht.

Teksa ka publikuar një fotografi, ku shfaqet me Arbenitën, Fero shkruan:

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco