Amal dhe George Clooney bëjnë bashkë yjet e Hollywood

Amal dhe George Clooney bëjnë bashkë yjet e Hollywood

14:24, 29/09/2023
A+ Aa A-

Yjet e Hollywood janë bërë bashkë për një kauzë të rëndësishme. Anne Hathaway, Heidi Klum, Sofia Vergara, Scarlett Johansson, Nina Dobrev e të tjerë morën pjesë në Albie Awards, fondacionin e Clooney për drejtësi.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco