Vetë Mozzik ia shkroi vetes një urim për ditëlindje

Vetë Mozzik ia shkroi vetes një urim për ditëlindje

13:18, 29/09/2023
A+ Aa A-

Sot, reperi Mozzik ka 28 vite jetë mbi supe dhe ndihet falenderues për gjithçka që ka arritur deri tani.

Ai ka punuar fort për të fituar para dhe për të patur një karrierë të mirë, me projekte të suksesshme dhe vende të para në top-lista.

Megjithëse të tjerët kanë nisur ta urojnë sapo ka kaluar mesnata, Mozzik ka zgjedhur t’i bëjë edhe vetë vetes një urim për ditëlindje.

28 Vite sot !
Faleminderit Zotit për krejt t’mirat e shëndetin .
Faleminderit qe m’bone pikërisht prej atyne qe s’dinë mu thy ..Faleminderit familje shoqëri  [❤️]  Faleminderit dashamirë/e t’muzikës tem qe sot bashkë jemi ku jemi !
Rrnoni për ftyrë , rune nderin  [✌️]
Keshni jetës sado qe iu kqyrë mrrolshëm !
(ishallaqekyvitsmnxensingle)  [💡]

Po po! Nëse po pyesni veten a e lexuat mirë, reperi dëshiron që këtë vit të mos jetë më single!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco