Konkurrentja e re në 'Love Island Albania', e famshme në 'Only Fans'

Konkurrentja e re në 'Love Island Albania', e famshme në 'Only Fans'

11:37, 29/09/2023
A+ Aa A-

Vilës së “Love Island Albania” iu shtua një konkurrente e re bjonde, që trazoi paksa ujërat sidomos mes një çifti.

Erida zgjodhi një takim romantik me Haris, duke bërë xheloze Amadean dhe duke kthyer të gjitha vajzat e tjera automatikisht “kundër” vetes.

Mirëpo, e dinit që Erida është e famshme në një platformë të re, siç është OnlyFans?

Nëse ende nuk e dini funksionin e saj, ju tregojmë se pak a shumë, “modelet” shesin për shikuesit foto apo video “hot” ose nudo, sipas preferencave të ndjekësve të tyre.

Erida duket goxha e suksesshme në OnlyFans!

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco