Kylie Jenner fotografohet me të dashurin e ri, por të gjithëve sytë u shkuan te unaza me diamant!

Kylie Jenner fotografohet me të dashurin e ri, por të gjithëve sytë u shkuan te unaza me diamant!

09:30, 27/09/2023
A+ Aa A-

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet dukeshin të dashuruar teksa dolën së bashku në Paris të hënën gjatë Javës së Modës. Miliarderja 25 vjeçare dhe aktori, 27 vjeç, po kapeshin për dore dhe Kylie mbante një diamant në gishtin e saj të unazës ndërsa po dilnin nga një makinë private.

Kylie i fshehu sytë pas syzeve të errëta të diellit teksa dukej elegante me një pallto të zezë me një rrip, e kombinuar me çizme me taka.

Ndërkohë, Timothee u përpoq të mbante një profil të ulët në një xhaketë të zezë dhe një kapele bejsbolli.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco