Lajmi i fundit

LIVE/ 'Krenaria e Trashëgimisë', 'Brain Gain' në PD, aktivitet me rastin 111 vjetorit të Pavarësisë

Reperi i njohur paditet për dhunë ndaj ish të dashurës

Reperi i njohur paditet për dhunë ndaj ish të dashurës

08:14, 21/09/2023
A+ Aa A-

Reperi amerikan, Post Malone, është sërish në telashe, pasi firmës ligjore Martorell Laë, e cila më parë përfaqësonte ish-të dashurën e reperit, Ashlen Diaz, ka ngritur padi kundër tij në një çështje që lidhej me palimony-n.

Palimony është një term që përdoret për mbështetjen që i paguhet një partneri pas një ndarjeje kur të dy nuk ishin martuar kurrë.

Sipas Radar Online, dokumentet ligjore të marra nga media zbulojnë se avokati kundër këngëtarit pretendon se ka foto dhe mesazhe të Malone që vërtetojnë se ai ka dhunuar fizikisht ish-të dashurën e tij, Ashlen Diaz.

Reperi amerikan, Post Malone, është sërish në telashe, pasi firmës ligjore Martorell Laë, e cila më parë përfaqësonte ish-të dashurën e reperit, Ashlen Diaz, ka ngritur padi kundër tij në një çështje që lidhej me palimony-n.

Palimony është një term që përdoret për mbështetjen që i paguhet një partneri pas një ndarjeje kur të dy nuk ishin martuar kurrë.

Sipas Radar Online, dokumentet ligjore të marra nga media zbulojnë se avokati kundër këngëtarit pretendon se ka foto dhe mesazhe të Malone që vërtetojnë se ai ka dhunuar fizikisht ish-të dashurën e tij, Ashlen Diaz.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco