Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Ku ndryshon PDK-ja e Thaçit me PDK-në e Krasniqit

Do të kemi dasmë brenda këtij viti? Jua thotë vetë Einxhel

Do të kemi dasmë brenda këtij viti? Jua thotë vetë Einxhel

11:07, 20/09/2023
A+ Aa A-

Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë padyshim një nga çiftet më të ëmbël të estradës. Ata janë prindër të një djali të vogël të quajtur Trev me të cilin ndajnë shpesh momente me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundmi Einxhel ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram mbi tematikën e festës së ditëlindjes që do t’i organizojë Trevit. Ndër përgjigjet që i kishin ardhur, moderatorja tregoi se të shumtë ishin ndjekësit që i kishin shkruar se ajo po mendon të bëjë edhe dasmën e saj atë ditë.

Mirëpo Einxhel është shprehur se kjo nuk është e vërtetë, sepse ajo ditë do që t’i përkasë vetëm Trevit. Madje Shkira tha se as këtë vit nuk do të ketë një dasmë nga ana e saj dhe Dagz-it.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco