Lajmi i fundit

LIVE/ KAFE SHQETO: Belind Këlliçi sjell programin e tij për Tiranën

VIDEO/ Plas debati mes Vivien e Mbresës: Mos ma prek dorën

17:54, 07/02/2023
A+ Aa A-

Një debat i fortë ka ndodhur sërish mes banoreve në “Big Brother VIP Kosova”.

Kësaj radhe, Vivi dhe Mbresa janë përplasur, derisa bënin listën e blerjeve të ushqimit.

“A ka mundësi ta hiqesh dorën”, i thotë Vivi Mbresës derisa kjo e fundit reagon ashpër.

Vivien: Siç nuk po e prek unë letrën, mos e prek as ti letrën, nuk ka nevojë ta prekësh letrën. Hiqe dorën po të them. Kujtojmë se ky nuk është debati i parë që ka ndodhur mes vajzave.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco