Ronela na fton në dasmë dhe do të jetë nusja më e veçantë

Ronela na fton në dasmë dhe do të jetë nusja më e veçantë

12:22, 23/06/2022
A+ Aa A-

Ronela Hajati ka organizuar një dasmë për këngën e saj të re, të cilën e ka cilësuar edhe si më të preferuarën.

Në postimet e fundit në Instagram, Ronela është shfaqur me vello dhe ka treguar se ka dasmë.

E veçanta është se këngëtarja nuk do shfaqet një nuse si gjithë të tjerat, por do e shohim me fustan të zi e vello të zezë.

Ky është projekti i dytë që Ronela sjell pas pjesëmarrjes në Eurovision.

Vetëm pak pas rikthimit në Shqipëri ajo publikoi duetin me Mato Lalen teksa pritet me padurim dhe ky projekt në të cilin Ronela po na sjell një dasmë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco