Lajmi i fundit

LIVE/ Foltorja e Mirditës, pritje madhështore për Sali Berishën

Tha se i dha fund me Borën, por ky reagim i Donaldit bëri sërish lëmsh rrjetin

Tha se i dha fund me Borën, por ky reagim i Donaldit bëri sërish lëmsh rrjetin

12:45, 04/12/2021
A+ Aa A-

Donaldi reagoi i prekur kur mori vesh që Bora Zemani ishte duke e pritur jashtë shtëpisë së Big Brother Vip, por deklaroi mbrëmjen e djeshme se i ka dhënë fund lidhjes me të, duke mbyllur njëherë e mirë historinë aq shumë të përfolur.

Ai u shpreh se kishte pritur një shenjë nga Bora pasi i dërgoi varësen dhe njëkohësisht pranoi se e pëlqen Beatrixën dhe nuk po tallet me të.

Mirëpo, pavarësisht se me Borën mori fund, Donaldi nuk lejon askënd që të flasë keq për të.

"Unë atë njeriun e respektoj. Nuk lejoj të flasë njeri keq për të”, tha ai gjatë një bisede me Einxhelin dhe Beatrixën.

Einxhel i tha se askush nuk po flet keq, ndërsa Donaldi u shpreh se thjesht dëshiron ta hedhë pas krahëve atë që ka ndodhur.

"Unë dua që kjo goca këtu në asnjë koment të mos vihet në këtë lloj pozite, të mos e vërë vetë veten në këtë lloj pozite”, i tha Einxheli.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco