A është xheloze për Ermalin? Ami ka një këshillë për të gjitha vajzat

A është xheloze për Ermalin? Ami ka një këshillë për të gjitha vajzat

16:25, 15/10/2021
A+ Aa A-

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Dyshja e famshme, të cilët kanë dhe dy fëmijë, festuan së fundmi 11 vjetorin e martesës.

 

Për shkak të profesionit, Ermali ka punuar gjithmonë mes femrash si në emisionet televizive apo dhe në filmat që ka prodhuar.

Por a ndihet xheloze Ami për këtë?

 

Këtë pyetje ia ka bërë një ndjekës në “Instagram”, dhe Ami jo vetëm që i është përgjigjur, por ka ndarë dhe një këshillë.

“Duhet gjithmonë se i shton lezetin lidhjes. Duhet ta praktikoni të gjithë me pak fjalë, sepse e bën partnerin të ndihet i rëndësishëm për ty”, përfundoi Ami.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco