Vera Grabocka hedh në gjyq konkurrentin e ‘Përputhen’, ja për çfarë bëhet fjalë

Vera Grabocka hedh në gjyq konkurrentin e ‘Përputhen’, ja për çfarë bëhet fjalë

11:19, 06/10/2021
A+ Aa A-

Bruno Shembo është padyshim një nga kokurrentët më të komentuar të “Përputhen”.

Megjithatë, para s etë niste rrugëtimin e tj në këtë format ai dëshiron që të merrte pjesë në një spektakël tjetër televiziv të ngjashëm me “Për’puthen”, “Love Story” që moderohet nga Alketa Vjesiu.

“Kryefjala” ka bërë me dije se konkurrenti madje kishte firmosur dhe një kontratë për t’u bërë pjesë e formatit të dashurisë “Love Story”.

Kur ai u bashkua në formatin tjetër, thuhet s eka “tradhëtuar” në këtë mënyrë kontratën me Vera Grabockën dhe për këtë aryse thuhet se ajo ka hedhur në gjyq konkurrentin.

iç dihet, mosrespektimi i një kontrate të tillë të firmosur nga vetë personi, rëndon në penalitete ligjore.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco