Bebe Rexhen e 'tradhton' bluza, i del gjoksi jashtë

Bebe Rexhen e 'tradhton' bluza, i del gjoksi jashtë

11:04, 02/08/2021
A+ Aa A-

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar disa fotografi në rrjetin social “Instagram” duke i lënë të gjithë ndjkësit gojëhapur.

Ajo që u mori vëmendjen ndjekësve ishte se bluza e Bebes ishte e ngushtë dhe aq e hapur, sa i zbuloi gjoksin plotësisht asaj.

“No filtër”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografisë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco