Ju kujtohet 'Besir' tek seriali 'Dashuria e ndaluar', nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar aktori

Ju kujtohet 'Besir' tek seriali 'Dashuria e ndaluar', nuk do ta besoni se sa ka ndryshuar aktori

12:05, 15/05/2021
A+ Aa A-

“Dashuri e ndaluar” ka qenë një nga telenovelat turke më të ndjekura në Turqi e në të gjithë vendet ku është transmetuar, një ndër to edhe Shqipëria. 

Në këtë serial morën pjesë shumë aktorë të njohur si Beren Saat në rolin e Bihterit, Kivanç Tatlitug në rolin e Behlulit, Hazal Kaya në rolin e Nihal, Selçuk Yontem në rolin e Adnan dhe shumë të tjerë.

Por në këtë seriali  personazhi që spikati më së shumti ishte 'Beshiri' i cili luhej nga aktori turk Baran Akbulut.

Pas shumë vitesh mungesë dhe duke qënë se ai nuk është shumë aktiv në rrjete sociale, aktori është shfaqur dhe befasoi të gjithë me paraqitjen e tij të fundit.

37 vjeçari shihet në foto që ka rritur flokët, ka lënë mjekrën dhe duket tërësisht ndryshe.

Baran Akbulut pritet të marrë një rol në serialin 'Erşan Kuneri', të cilin Cem Yılmaz po përgatitet të xhirojë për Netflix. 

Seriali televiziv 'Erşan Kuneri' pritet të shfaqet për audiencën në 2022.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco