Lajmi i fundit

VIDEO/ Aksidenti i frikshëm, makinat përfundojnë në kanal

Akush nuk e dinte, por Loredana dhe Elvana Gjata qenkan mike zemre

Akush nuk e dinte, por Loredana dhe Elvana Gjata qenkan mike zemre

16:37, 22/04/2021
A+ Aa A-

Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja Elvana Gjata, u rikthye në muzikë me një super projekt muzikor.

Jo një këngë, por një album i tërë me këngë të reja nga Elvana.

Të shumtë janë personazhet publikë që e kanë duartrokitur fort Elvanën për suksesin e rradhës, ndërsa mes tyre ka shprehur mbështetje edhe reperja Loredana Zefi.

Ajo ka ndarë në “Instastory” një foto të Elvanës nga projekti i fundit, duke lënë të kuptohet se i ka pëlqyer puna e saj dhe madje i ka komentuar: “Zemra ime”.

“Se je loçk e madhe”, ja kthen Elvana, duke vërtetuar miqësinë dhe dashurinë për njëra-tjetrën që askush nuk e paska ditur.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco