Kanye West nuk e pranon që Kim Kardashian nisi divorcin e para

Kanye West nuk e pranon që Kim Kardashian nisi divorcin e para

11:55, 19/04/2021
A+ Aa A-

Burimet tregojnë se ylli i hip-hopit është "mërzitur" me raportet që thonë se Kim Kardashian ngriti e para idenë për ndarjen e tyre dhe se ajo po divorcohet me të.

West, me sa duket është "jashtëzakonisht i bezdisur nga historia që po paraqitet" .

"Në të vërtetë ai ishte duke thënë për një vit, se ata nuk kishin asgjë të përbashkët përveç fëmijëve dhe ai donte të divorcohej i pari," këmbënguli burimi.

 "Ajo tërhoqi të gjitha deklaratat,në përpjekje për të shpëtuar martesën."

Një burim i tha më parë Page Six se çifti, i cili ka katër fëmijë, ka pushuar së komunikuari.

"Edhe para se Kim të bënte kërkesë për divorc, Kanye ndryshoi numrat e tij dhe tha: Ju mund të kontaktoni me mua përmes sigurimit tim", tha burimi.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco