U kthye në femër/ Jessica Alves: Meshkujt po rrinë në radhë për të marrë 'virgjërinë' time

U kthye në femër/ Jessica Alves: Meshkujt po rrinë në radhë për të marrë 'virgjërinë' time

20:09, 04/03/2021
A+ Aa A-

Jessica Alves thotë se burrat po rrinë në radhë për të marrë 'virgjërinë' e saj pasi iu nënshtrua një operacioni për ndryshimin e gjinisë.

37-vjeçari, i lindur me emrin Rodrigo, kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni në Tajlandë dhe ka treguar me krenari rezultatet.

Ajo së fundmi shpërndau një pamje nudo në Instagram me emoji që mbulojnë pjesët intime.

Tani që ylli ka përfunduar serinë e saj të operacioneve gjinore, ka deklaruar se ajo tani është "në kërkim të dashurisë".

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco