Ju prezantojmë me 3 shenjat më s*ksi të zodiakut

Ju prezantojmë me 3 shenjat më s*ksi të zodiakut

13:45, 24/01/2021
A+ Aa A-

1. Akrepi: 23 tetor - 21 nëntor

Kjo nuk duhet të habisë askënd. Akrepi përgjithësisht njihet si shenja më seksi, më energjike dhe intensive. Ju jeni seksualisht të pangopur dhe dëshira juaj për seks nuk mund të përmbushet lehtë. Pra, nuk është gabim që ta renditni Akrepin si numrin një në listën e shenjave më seksi të zodiakut.

 

2. Dashi: 21 Mars - 19 Prill

Dashi është një shenjë jashtëzakonisht dominuese. Kjo është gjëja që i bën individët e lindur nën këtë shenjë kaq seksi dhe të vështirë për t'u rezistuar. Megjithëse, arsyeja që nuk renditeni numër një në mesin e shenjës më seksi të zodiakut është se shumë shpesh mund të jeni pak më shumë kryelartë.

 

 3. Luani: 23 korrik - 22 gusht

Luani është një shenjë e fortë që është tepër e nxehtë dhe e guximshme në shtrat. Çështja kryesore me Leo është se ekziston një tendencë drejt narcizmit. Nuk ka të bëjë me ty, Leo, mendo për këtë! Pra, nuk është gabim Luanët renditen në shenjat më seksi të zodiakut.

 

Burimi: Revive Zone 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco