FOTO/ Kylie Jenner zbulon kuptimin special të tatuazhit që ajo dhe Travis kanë në këmbë

FOTO/ Kylie Jenner zbulon kuptimin special të tatuazhit që ajo dhe Travis kanë në këmbë

15:36, 23/10/2020
A+ Aa A-

Në një video të re në You Tube, të postuar më 22 tetor Kylie Jenner flet rreth ideve të veshjeve për Halloëeen dhe po ashtu ka ndarë me fansat simbolin e veçantë që lidh atë dhe ish-të dashurin Travis Scott.

Në video, Kylie foli për kohën kur ajo dhe Stormi u veshën si flutura për festën e frikshme. Por siç duket,  kjo veshje nuk ishte vetëm një zgjedhje krijuese e kostumit. 

“Kur unë dhe Travis u takuam për herë të parë, bëmë tatuazh me disa flutura të vogla. Pra, një fluturë është një simbol i marrëdhënies sonë dhe që futet dhe Stormi, kështu që ishte me të vërtetë e veçantë të bënim kostumin e fluturave", tregoi ajo.

Kylie dhe Travis na treguan tatuazhet matchy-matchy që në vitin 2017. Dhe që atëherë, Kylie dhe autori i hitit “Highest In The Room”, shpesh kanë lidhur detaje të ndryshme me imazhet e fluturave.

Po ju tregojmë disa nga rastet kur çifti ka përdorur fluturën si simbol. Kur lindi Stormi, Kylie zbukuroi dhomën dhe krevatin e vajzës me flutura./K.H/Syri.net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco