Çfarë po kurdisin vëllezërit Veshaj dhe Xhemi Shehu?

Çfarë po kurdisin vëllezërit Veshaj dhe Xhemi Shehu?

14:04, 27/09/2020

Romeo dhe Donald Veshaj po përgatiten për fillimin e një sezoni të ri televiziv pas përfundimit të programit “Treshat”!

Pas largimit të Bora Zemanit drejt Top Channel, dy vëllezërit duket sikur kanë bashkuar forcat me një tjetër moderatore, që aktualisht është shkëputur nga programi i humorit “Portokalli” ku bënte pjesë prej vitesh.

Bëhet fjalë për Xhemi Shehun, e cila është shfaqur bashkë me dy vëllezërit në kafe, me siguri duke biseduar për ndonjë projekt të ri.

Nuk dihet nëse kanë në plan të zëvendësojnë Borën me Xhemin, por mbetet për tu parë.

Image


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco