Fotoja me bikini e Jonida Vokshit pas lindjes, i çmendi të gjithë

Fotoja me bikini e Jonida Vokshit pas lindjes, i çmendi të gjithë

13:15, 03/08/2020

Jonida Vokshi ka nisur pushimet vetëm pak javë pasi u bë nënë për herë të parë!

Moderatorja simpatike ka ndarë me ndjekësit disa momente fantastike relaksi që po kalon në bregdetin e Vlorës.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë një foto me bikini e Jonidës, e cila ka arritur linja fantastike edhe pse ka vetëm pak kohë që është bërë nënë për herë të parë.

Jonida shfaqet me bikini në ngjyrë të zezë duke shijuar panoramën që të fal deti, si dhe me një kapele kashte në kokë.

Menjëherë kanë nisur komentet të tipit: “A bëri fëmijë kjo Jonida?” apo “Ke lindur gjë ti?”, pasi duket e pabesueshme që Jonida ka më pak se dy muaj që ka sjellë në jetë një fëmijë me këtë elegancë.

Në muajin qershor, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj Besnik Krapi u bekuan me një vogëlushe, të cilën e pagëzuan me emrin Emi.

E vogla u kthye në qendrën e vëmendjes së çiftit dhe tashmë gjithçka rrotullohet rreth saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Drejtesi03/08/2020 21:06

Cfare ka ketu per tu cmendur??! Nje foto ne instagram qe mund te rregullohet sh kollaj. Dhe nwse eshte reale cfare lajmi eshte ky aman...

Shto koment

Denonco