Dy bukuroshet që po bëjnë namin në rrjet, ‘pushtuan’ rrugët me biçikleta

Dy bukuroshet që po bëjnë namin në rrjet, ‘pushtuan’ rrugët me biçikleta

16:20, 03/06/2020
A+ Aa A-

Yjet e “Love island” Elma Pazar dhe Georgia Steel morën gjithë vëmendjen teksa shëtisnin me biçikletë rrugëve të Londrës.

Veshur me pantallona xhins shumtë të shkurtra, bukuroshet u siguruan që të gjthë sytë të ishin mbi to.

Dhe pa asnjë dyshim, vajzat bukuroshe ia arritën më së miri.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco