Genta tregon se a është shtatzënë përmes kësaj fotoje

Genta tregon se a është shtatzënë përmes kësaj fotoje

23:47, 24/02/2020

Për të është thënë se është shtatzënë.

Për Gentën dhe Ustën u tha se po bëhen prindër, por, siç duket kjo gjë nuk është e vërtetë, shkruan Syri Kosova.

Kjo përshtypje u bë nga një fotografi që Genta e hodhi në Instagram e ku barku i saj dukej shumë fit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco