Luana i kthehet punës me një fustan super të shkurtër

Luana i kthehet punës me një fustan super të shkurtër

22:47, 18/02/2020

Është një nga moderatoret më të suksesshme shqiptare.

Luana Vjollca e ka dëshmuar që çdo emision që e merr përsipër për moderim, ai emision do ketë shumë shikueshmëri, shkruan Syri Kosova.

Pas suksesit të “Shiko kush luan”, ajo do vij me një tjetër kompeticion që ia kanë besuar.

Së fundmi, moderatorja do e prezantojë sepktaklin ‘Take me Out Albania’ dhe pas pushimeve është kthyer në punë.

Në Instagram, Luana ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me një fustan të shkurtë, duke nxjerrur këmbët seksi.

Fotos ia la një porosi ku tha se për sukses duhet punuar, e jo vetëm që ta ëndërrosh.

View this post on Instagram

I never dreamed about success. I WORKED FOR IT.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco