Gjesti fisnik: Ja sa dhuron Gjyste Vulaj për të prekurit nga tërmeti

Gjesti fisnik: Ja sa dhuron Gjyste Vulaj për të prekurit nga tërmeti

17:38, 14/12/2019

Shumë personazhe publike kanë dhënë kontributin e tyre në ndihmë të të prekurve nga tërmeti i 26 Nëntorit. Një ndër to është dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj.

Gjyste ka dhuruar 3 mijë dollarë në “Fundjavë Ndryshe, për të ndërtuar shtëpitë e të prekurve nga tërmeti.

Modelja Emina Çunmulaj e ka falenderuar publikisht këngëtarin për gjestin fisnik përmes një postimi të bërë në Instastory.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco