Tërmeti/ Bebe Rexha rrëfen vështërsitë gjatë fluturimit: Oh Zot, nuk e di dhe sa mund të përballoj

Tërmeti/ Bebe Rexha rrëfen vështërsitë gjatë fluturimit: Oh Zot, nuk e di dhe sa mund të përballoj

10:25, 02/12/2019
A+ Aa A-

 Tre ditë më parë këngëtarja me origjinë shqiptare e famë ndërkombëtare, Bebe Rexha deklaroi se ka vendosur të udhëtojë drejt Shqipërisë pas tërmetit shkatërrues dhe po ashtu tre ditë më parë ajo krijoi një nismë online:

‘After the earthquake, Help Albania’, me të cilën deri më tani ka mbledhur mbi 81 mijë dollarë.

Bebe e  mbajti premtimin dhe pasi ka dhënë një koncert është nisur ditën e djeshme drejt vendit tonë.

Por gjatë fluturimit këngëtarja ka treguar se ka hasur turbulenca .

“Turbulenca më e keqe që kam kaluar në një kohë të gjatë. Oh Zot. Nuk e di dhe sa mund të përballoj”, ka shkruar ajo në Instagram.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco