Labinot Tahiri tregon shifrën: Sa para mblodhi për të prekurit nga tërmeti

Labinot Tahiri tregon shifrën: Sa para mblodhi për të prekurit nga tërmeti

09:49, 02/12/2019
A+ Aa A-

Labinot Tahiri-Labi, është solidarizuar me situatën e vështirë në Shqipëri, pas tërmetit shkatërrues.

Këngëtari ka mbledhur 10 mijë euro për të prekurit e tërmetit në Shqipëri.

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës i ka premtuar edhe 2 mijë euro për familjen Abazi nga Livoçi i Gjilanit që humbi dy anëtarët e familjes në këtë fatkeqësi.

Postimi i plotë:

NJOFTIM I MIRË!!

10.000 MijĂ« Euro i mblodha pĂ«r ShqipĂȘrinĂ«!
Radha e tretë qysh nga rasti vershimeve në Shkodër, ku së bashku me Shqiptarët gjithmonë u mobilizuam!

Po ashtu 2000 € premtova qĂ« do i ndaj pĂȘr familjen Abazi nĂ« Gjilan, ku nesĂ«r do ua dergoj nĂ« llogarinĂ« e tyre, kĂ«tĂ« e thash edhe nĂ« emisionin; “NjĂ« kafe me Labin!

Faleminderit për përkrahjen nga të gjithë!

Zoti ju bekoftë.

VazhdojmĂ« me rastet e rĂ«nda nĂ« KosovĂ« qĂ« quhet LEUKEMIA E KANCERI E TË TJERA

dhe fĂ«mijĂ«t qĂ« na presin qĂ« t’i shĂ«rojmë !

Zoti e baft mirë.

Labi-FKSH

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco