VIDEO/ Ja si nis dita e bukur për Elita Rudin

VIDEO/ Ja si nis dita e bukur për Elita Rudin

11:11, 01/05/2019

Në muajin shkurt të këtij viti, moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër të një djali, që e pagëzuan me emrin shumë të veçantë, Zëri.

Në profilet e tyre në Instagram, çifti ka publikuar herë pas here momente të veçanta me të voglin, ndërsa ditën e sotme Elita ka treguar për ndjekësit si ka nisur mëngjesi i saj me Zërin.

Moderatorja e ka filmuar të birin teksa belbëzon, ndërkohë që ajo i flet me përkëdheli e dashuri.

"Zëri i tij ma shkrin zemrën."- shkruan Elita krahas videos së ëmbël të të voglit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco