Shpat Kasapi habit me deklaratën për Afërditën: U rikthye po nuk e pranova

Shpat Kasapi habit me deklaratën për Afërditën: U rikthye po nuk e pranova

09:22, 25/02/2019

U shkruajt gjatë në media për ndarjen e modelës Afërdita Dreshaj dhe këngëtarit Shpat Kasapit.

Tani modelja është martuar me sportistin çek Jakub Kindl dhe po jeton romancën e saj.

Image

Së fundmi Shapt Kasapi ishte i thirrur në ‘Da’ Sara show’ ku i është kthyer sërish tëmës me ish të dashurën e tij Afërdita Dreshaj.

’Të gjithë e dimë atë historin që ka kaluar dhe nuk kthehet më’ thotë Shpati, të cilit moderatorja Dasara i ka kthyer ‘Njërëzit dhe kthehen vetëm mos ti themi gjë njeriut’ .

’Se kam pranuar unë’ ka thënë Shpati teksa qesh para kamerës.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco